تامین و حمل برنج هندی با راه گشاکالا

یکی از مهمترین مواد غذایی که همیشه در سفره های ما ایرانی ها و خیلی از کشورهای دیگر وجود دارد، برنج است. در ایران و مخصوصا در نواحی شمالی کشور مانند گیلان و مازندران انواع برنج کشت میشود، اما این میزان محصول حاصله به اندازه ای نیست که بتواند نیازهای کشور را تامین نماید. علاوه بر این معمولا قیمت برنج های وارداتی به نسبت برنج های داخلی، خیلی کمتر است و مردم به همین دلیل برای مصارف روزانه ی خود به این نوع برنج ها روی می آورند.

برنج های وارداتی معمولا از کشورهای هند، پاکستان و تایلند وارد می شوند و خیلی از شرکت های داخلی این برنج ها را با تناژ خیلی بالا، خریداری کرده و در بسته بندی های مختلف روانه ی بازار می کنند. باید بدانید که تجارت برنج به همین آسانی ها نیست و مخصوصا در سال های اخیر، دستخوش مشکلات فراوانی شده که این مشکلات دامن گیر تمامی تاجران بزرگ و کوچک برنج در ایران نیز شده است.

در همین راستا شرکت راه گشاکالا با سی سال سابقه در حمل و نقل بین المللی و تامین کالای مورد نیاز مشتریان عزیز، با هدف یاری رساندن به تجار و مشتریان برنج، اقدام به خرید و تامین انواع برنج هندی باسماتی و باکیفیت و حمل آن در تناژ کم یا زیاد از بنادر هندوستان تا مقصد مورد نظر تجار محترم نموده است؛ باتوجه به اینکه ما در شرکت راه گشاکالا خرید خود را از فروشندگان اصلی و کارخانجات مختلف هندی بصورت مستقیم و بدون واسطه انجام میدهیم، قیمت خرید نیز بدون اضافه شدن قیمتهای واسط و در نازلترین اندازه ممکن می باشد.انواع برنج هندی را بشناسید

برنج‌های هندی انواع مختلفی دارند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم و به شما می‌گوییم برنج هندی چیست!

برنج ۱۱۲۱

یکی از آن برنج‌های هندی است که بعد از پخت قد می‌کشد و خیلی‌ها ممکن است عاشق شکل و ظاهر آن شوند. اما در واقع این برنج‌ها اصلا کشت نمی‌شوند و کاملا ساختگی هستند و در کارخانه و به صورت مصنوعی تولید می‌شوند.

برنج هندی باسماتی

برنج هندی مرغوبی که در شرق آسیا و بیشتر در کشور چین تولید می‌شود و کیفیت بسیار خوبی دارد، برنج هندی باسماتی است که البته هیچ‌وقت وارد بازار ایران نشده است. اما شرکت‌ها و واردکننده‌های سودجویی وجود دارند که برنج‌های بی‌کیفیت را به نام برنج باسماتی می‌فروشند، اما در اصل این برنج‌ها مصنوعی هستند و تولید برنج هندی در این شرکت‌ها و کارخانه‌ها، کیفیت و سلامت کافی ندارند.

برنج هندی ۳۸۶

یکی دیگر از انواع برنج هندی، برنج ۳۸۶ است که از آن با نام برنج حرفه‌ای هندی نام برده می‌شود و گاهی آن را با نام برنج ایرانی هم می‌فروشند! حتی گاهی این برنج را با برنج ایرانی مخلوط می‌کنند و با قیمت بالاتری به مشتریان می‌دهند! اما این برنج هم مثل انواع دیگر برنج هندی، یک محصول ساختگی و مصنوعی است و مصرف آن به هیچ‌عنوان توصیه نمی‌شود. فلزات سنگین و خطرناک یکی از دلایلی است که باید از مصرف این نوع برنج پرهیز کنید.

برنج هندی اصیل

اگر برنج هندی تقلبی و ساختگی نباشد می‌توان از آن به عنوان بهترین نوع برنج نام برد. توجه داشته باشید که تشخیص برنج هندی اصلی و با کیفیت به مهارت و تجربه بالایی نیاز دارد. به همین دلیل بیشترین محصولی که در کشور هند به عنوان غلات تولید می‌شود برنج است و به طور کلی برنج یکی از اصلی‌ترین مواد غذایی است که مردم هند روزانه از آن استفاده می‌کنند.

کشور ایران با وجود اینکه خودش یکی از تولیدکنندگان بزرگ برنج است، اما متاسفانه از برنج هندی هم استفاده می‌کند. میزان صادرات برنج هندی بسیار زیاد است و در چنین شرایطی باید استاندارد بودن برنجی را که صادر شده است نسبت به برنجی که در بازار وجود دارد در نظر گرفت. برنج هندی اصیل هم مانند برنج ایرانی از خواص بسیاری برخوردار است، اما فهمیدن اینکه برنج هندی چیست و در واقع پیدا کردن برنج هندی با کیفیت، بسیار سخت است.بهترین برنج هندی کدام‌ها هستند؟

هنگام خرید برنج هندی باید موارد زیادی را در نظر بگیرید. برنج هندی یکی از مهم‌ترین کالاهای وارداتی هندی است که به سفره ایرانی‌ها راه پیدا کرده و باید هنگام خرید آن خیلی دقت کنید. برنجی که در هندوستان کشت یا تولید می‌شود، انواع مختلفی دارند که از مهم‌ترین و بهترین برنج هندی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • برنج هندی سفید
  • برنج هندی باسماتی
  • برنج هندی قهوه‌ای
  • برنج هندی جاسمین
  • برنج هندی کالیجیرا

چرا برنج هندی خوب قد می‌کشد؟

برنج هندی علاوه بر اینکه قیمت پایینی دارد، خیلی خوب قد می‌کشد و از عطر و طعم مطلوبی برخوردار است. در واقع یکی از دلایلی که برنج هندی طرفدار زیادی دارد، قیمت پایین و قد کشیدن دانه‌های آن است که اغلب افراد برای مهمانی‌ها و خوش‌قیافه بودن برنج از آن استفاده می‌کنند.

برای آگاهی بیشتر، دریافت قیمت و سفارش خرید با همکاران ما در شرکت حمل و نقل بین المللی راهگشاکالا تماس بگیرید.

همراه و واتساپ: 09155139662- 09129439638- 09383824263

دفتر: 77-38768176-051