مشهد، رضا شهر، بلوار رضوی، بین رضوی 8 و 10، پلاک 138
info@rahgoshakala.com
985138786177+
استعلام قیمت

حمل و نقل جاده ای

شرکت حمل و نقل بین المللی راهگشا کالا از ابتدای تاسیس تا کنون در بخش حمل و نقل جاده ای فعالیت داشته و هم اکنون با دارا بودن دفتر نمایندگی و نماینده فعال در همه مرز های خروجی و مهم کشور و داشتن ناوگان کامل آماده سرویس شامل کامیون های افغانستانی و کامیون های ایرانی و همچنین کامیون های ترک آماده ارائه خدمات به بازرگانان عزیز کشور را دارا می باشد.


این شرکت با دارا بودن بالاترین ظرفیت ناوگان در دوغارون و بازرگان و حرکت منظم به صورت روزانه از بندرعباس به تمامی مقاصد ترانزیتی و پیگیری و ردیابی محموله و ارائه گزارش های دقیق به مشتری در بین شرکت های محبوب حمل و نقل بین المللی در ایران قرار گرفته است.

مشتریان متعدد افغانستانی و ترک این شرکت گواه رضایتمندی مشتریان در عرصه ارائه خدمات ترانزیتی و همکاری و حمل کردن محصولات کارخانجات مهم و معتبر صنعتی کشورمان به مقاصد قزاقستان، قرقیزستان، روسیه، تاجیکستان و افغانستان در عرصه صادرات و ثبت سفارش، حمل از چین به ایران و ترخیص کالا های وارداتی  مشتریان گرامی در بندر عباس و تحویل در مقصد در عرصه واردات کارنامه درخشان این شرکت را در حمل و نقل جاده ای رقم زده است.

ما با بهره گیری از انواع ماشین های یخچالی، چادری، کفی، جامبو و مخزن دار توانایی حمل انواع بار را به صورت گروپاژ و فول تراک برای حمل و نقل زمینی بر عهده گرفتیم.

شماره های تماس: 09129439638   –   05138786177
ایمیل : info@rahgoshakala.com