مشهد، رضا شهر، بلوار رضوی، بین رضوی 8 و 10، پلاک 138
info@rahgoshakala.com
985138786177+
استعلام قیمت

حمل و نقل جاده ای

شرکت حمل و نقل بین المللی راهگشا کالا از ابتدای تاسیس تا کنون در بخش حمل و نقل جاده ای فعالیت داشته و هم اکنون با دارا بودن دفتر نمایندگی و نماینده فعال در همه مرز های خروجی و مهم کشور و داشتن ناوگان کامل آماده سرویس شامل کامیون های افغانستانی و کامیون های ایرانی و همچنین کامیون های ترک آماده ارائه خدمات به بازرگانان عزیز کشور را دارا می باشد.

شرکت حمل و نقل دریایی، حمل و نقل هوایی ، ریلی و دریایی بسیار متعددی در کشور فعالیت دارند. بی شک می‌دانید که برای حمل و نقل بین‌المللی روش‌های متعددی هستند. استفاده از هر یک از این روش‌ها به نوع کالا، شرکت خدمات، هزینه و زمان بستگی دارد. با توجه به میزان آسیب پذیری کمتر و مقرون به صرفه‌تر بودن، حمل و نقل جاده‌ای بیشتر مورد توجه است. اما آیا می‌دانستید که برخی از شرکت‌های حمل و نقل جاده‌ای با کمترین هزینه این کار را انجام می‌دهند؟ پس به منظور دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی ادامه مطالب را بخوانید.

شرکت حمل و نقل جاده ای


همانطور که اشاره شد، شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی بسیار متعددی در سرتاسر کشور و جهان فعالیت دارند. همه ما به دنبال شرکت‌هایی هستیم که خدمات حمل و نقل کالا را به بهترین شکل ممکن ارائه می‌دهند. داشتن سابقه و تخصص به عنوان مهمترین وظایف شرکت‌های حمل و نقل محسوب می‌شود. البته امروزه ‌روش‌های حمل و نقل جاده‌ای بین المللی بسیار پیشرفته‌تر از گذشته است. هم کیفیت بسته‌بندی بار، هم به کارگیری وسایل نقلیه و هم و جاده‌ها نیز با بالاترین امنیت هستند.

وظایف شرکت های حمل و نقل جاده‌ای


یک شرکت حمل و نقل جاده‌ای بین المللی شرکتی است که در زمینه تجارت بین المللی و فعالیت دارد. البته که هر یک از شرکت‌های حمل و نقل حوزه فعالیتی خود را تنها دز یک چارچوب خاصی قرار داده و با هزینه خاصی نیز فعالیت می‌کنند. اما بد نیست بدانید، چند اصول مهم وجود دارد که یک شرکت الزاماً بایستی آنها را توجه داشته باشد.
• کیفیت حمل و نقل در تمایلی مراحل یک نشانه مهمی است که تبحر و تخصص شرکت حمل و نقل جاده‌ای را تعیین می‌کند.
• توجه به ارائه خدمات متفاوتی که در حوزه باربری نظیر حمل بار خاص، بسته‌بندی و غیره ارائه می‌شود نیز باید مورد توجه قرار بگیرد.
• بهترین شرکت‌های حمل و نقل تضمین کیفیت باربری و همچنین سلامت بار را به عهده دارند و البته از روی سوابق آنها نیز می‌توان به این مسئله پی برد.
• به کارگیری جدیدترین روش‌های روز برای بسته‌بندی و حمل و نقل بارهای مختلف نیز در این مورد قابل توجه است.
• معمولا فرآیند حمل و نقل توسط شرکت‌های پیشرفته‌ای چون راه گشا کالا بالاتر و با کیفیت بهتری است.
• حرفه‌ای بودن این مجموعه باعث می‌شود تا با امنیت بیشتری محموله مورد نظر انتقال داده شود.
• هزینه‌های مقرون به صرفه و منعطف به منظور باربری و متناسب با بودجه مشتریان جزو دیگر ویژگی‌های چنین شرکت‌هایی است.
• ارائه مشاوره‌های تخصصی و مفید در رابطه با صفر تا صد حمل و نقل جاده‌ای و بین المللی به منظور انتخاب بهتر و مفیدتر مشتریان و در نظر قرار دادن سود و منفعت هر دو طرف جزو دیگر مزایا می‌باشد.

شرکت حمل و نقل راه گشا کالا


شرکت حمل و نقل جاده‌ای بسیار زیادی هم اکنون فعالیت دارند. در بین تمامی شرکت‌ها با بررسی سوابق و تجربه آنها می‌توانیم به معتبر بودن آنها پی برد. شرکت حمل و نقل راه گشا کالا یکی از معتبرترین شرکت‌های بین‌المللی است که با ارائه خدمات بسیار متنوع و مفید و هزینه‌های مقرون به صرفه توانسته است توجه مشتریان را جلب کند.

 این مجموعه از تیمی حرفه‌ای و متخصص تشکیل می‌شود که در زمینه‌های مختلف حمل و نقل بین المللی مشاوره‌های لازمه را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. همچنین می‌توانید از اقصی نقاط جهان کالاهای مختلفی را توسط این مجموعه وارد با صادر نمایید. این شرکت شناخته شده نمایندگی‌های بسیار متعددی نیز در مرزهای مهم کشور دارد که در این حوزه فعالیت میکنند.


این شرکت با دارا بودن بالاترین ظرفیت ناوگان در دوغارون و بازرگان و حرکت منظم به صورت روزانه از بندرعباس به تمامی مقاصد ترانزیتی و پیگیری و ردیابی محموله و ارائه گزارش های دقیق به مشتری در بین شرکت های محبوب حمل و نقل بین المللی در ایران قرار گرفته است.

مشتریان متعدد افغانستانی و ترک این شرکت گواه رضایتمندی مشتریان در عرصه ارائه خدمات ترانزیتی و همکاری و حمل کردن محصولات کارخانجات مهم و معتبر صنعتی کشورمان به مقاصد قزاقستان، قرقیزستان، روسیه، تاجیکستان و افغانستان در عرصه صادرات و ثبت سفارش، حمل از چین به ایران و ترخیص کالا های وارداتی  مشتریان گرامی در بندر عباس و تحویل در مقصد در عرصه واردات کارنامه درخشان این شرکت را در حمل و نقل جاده ای رقم زده است.

ما با بهره گیری از انواع ماشین های یخچالی، چادری، کفی، جامبو و مخزن دار توانایی حمل انواع بار را به صورت گروپاژ و فول تراک برای حمل و نقل زمینی بر عهده گرفتیم.


نتیجه گیری
اشاره شد، حمل و نقل جاده‌ای به عنوان بهینه‌ترین و بهترین روش حمل و نقل بین المللی است. بی شک شرایط، مزایا و حتی قوانین تعیین می‌کند که کدام روش می‌تواند نتیجه بیشتری برای انتقال محموله شما داشته باشد. اینطور نیست که برای حمل و نقل هر کالایی از هر روشی که بهینه‌تر است استفاده کنیم: بلکه به تناسب نوع محموله و مزایایی که هر روش برای آن دارد بایستی انتخاب کرد.

 قطعاً که انتخاب شرکت حمل و نقل جاده‌ای می‌تواند به عنوان مهم‌ترین گام طلایی برای شما عزیزان باشد. چرا که هم در زمینه ارائه خدمات، توضیحات و هم در حوزه تعرفه‌ها با قیمت کمتر توجه مشتریان را جلب می‌نماید. شرکت حمل و نقل بین المللی راه گشا کالا یکی از شرکت‌های خبره و توانمندی است که در این حوزه شما را راهنمایی می‌کند.

شماره های تماس: 09129439638   –   05138786177
ایمیل : info@rahgoshakala.com