مشهد، رضا شهر، بلوار رضوی، بین رضوی 8 و 10، پلاک 138
info@rahgoshakala.com
09129439638
استعلام قیمت

حمل و نقل ریلی

شرکت راهگشا کالا در زمینه‌ی حمل و نقل ریلی با توجه به امکانات موجود و در حال گسترش خود و بر اساس توافقنامه‌های منعقده، کلیه‌ی خدمات مربوط به حمل انواع کالاهای صادراتی، وارداتی و را از ایستگاه‌ها و مبادی مرزی کشور به خصوص با دارا بودن نماینده فعال در ایستگاه مطهری مشهد و ایستگاه سرخس به کلیه‌ی ایستگاه‌های راه آهن کشورهای آسیای میانه، روسیه، اکراین را برابر تعرفه انجام می دهد.


این شرکت با در اختیار داشتن واگن های مسقف، لبه بلند، لبه کوتاه، مسطح، فله بر و مخزندار یکی از شرکت های مطرح و موثر در زمینه حمل و نقل ریلی بار درکشور است که می تواند با ارتباطات قوی خود بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. همچنین به وسیله قطار باربری انواع خدمات متنوع ریلی در تمامی کریدورهای ایران جهت واردات و صادرات ارائه مینماید، از جمله مقاصد ریلی این شرکت آسیای میانه (ازبکستان، تاجیکستان، قزاقستان، قرقیزستان)، کشورهای حوزه قفقاز (آذربایجان، ارمنستان، گرجستان). افغانستان، پاکستان، ترکیه، سوریه، روسیه، چین و همچنین کشورهای اروپای شرقی و غربی می باشد.

شرکت راهگشا کالا آمادگی انعقاد قراردادهای حمل ریلی از مبدا ایران به کشورهای (CIS) و بالعکس با تضمین تامین انواع واگن مورد نیاز را دارد. صاحبان کالا می‌توانند برای صادرات، واردات و ترانزیت محصولات‌شان به‌صورت دراز مدت و بدون وقفه، برنامه‌ریزی نموده و با اطمینان خاطر نسبت به انعقاد قرارداد بین‌المللی اقدام نمایند. شما میتوانید فقط با یک تماس اطلاعات دقیق و نرخ های به روز و رقابتی را از کارشناسان ما دریافت نمایید.


شماره های تماس: 09129439638   –   05138786177
ایمیل : info@rahgoshakala.com