مشهد، رضا شهر، بلوار رضوی، بین رضوی 8 و 10، پلاک 138
info@rahgoshakala.com
09129439638
استعلام قیمت

حمل و نقل هوایی

حمل و نقل بین المللی هوایی یکی از امن ترین روش های ارسال بار می‌باشد و امروزه مورد توجه بسیاری از بازرگانان قرار گرفته است. نکته بسیار مهم در حمل و نقل بین المللی هوایی ارزش کالا و وزن آن می‌باشد که می‌تواند بازرگان را به سمت یکی از خدمات کارگو یا اکسپرس سوق دهد.


ما به خوبی با کالاهای با ارزش، فاسدشدنی و زمان حساس برای حمل آنها و نیز رضایت مشتریانمان در این زمینه آشنا هستیم.  لذا تیم حمل و نقل هوایی ما به بهترین شکل ممکن با شما در حمل و نقل بین المللی کارآمد همراه خواهد شد. و با عنایت به همکاری این شرکت با خطوط به نام داخلی و بین المللی در عرصه حمل و نقل بین المللی و داشتن قرارداد همکاری با بیشتر ایرلاین های داخل کشور و آسیایی میتوانیم نرخ های رقابتی مناسبی به شما ارائه دهیم.

همچنین این شرکت با دارا بودن نمایندگان فعال و قابل اعتماد در بیشتر شهر های صنعنی هند و چین میتوانید سرویس های مناسبی به شما در وارد کردن کالا های خریداری شده شما از این کشور ها ارائه نماید.

شرکت خدمات بازرگانی راه گشا کالا هم اکنون می‌تواند بارهای بازرگانان را از تمامی نقاط جهان با بهترین قیمت و کمترین زمان ممکن به ایران حمل کند.

شماره های تماس: 09129439638   –   05138786177
ایمیل : info@rahgoshakala.com