مشهد، رضا شهر، بلوار رضوی، بین رضوی 8 و 10، پلاک 138
info@rahgoshakala.com
985138786177+
استعلام قیمت

بایگانی نوشته‌ها


حمل و نقل بین المللی محصولات فولادی

حمل و نقل بین المللی محصولات فولادی

آهن و فولاد از مهم‌ترین مواد اولیه در صنایع متعدد از جمله ساختمان‌سازی، خودروسازی، کشتی‌سازی و معادن به شمار می‌رود. هرچند ایران یکی از تولیدکنندگان بزرگ آهن و فولاد در دنیا محسوب می‌شود، اما واردات این مواد به ایران هنوز پابرجا است. شرکت‌ها و صنایع گوناگون برای حمل و نقل آهن و فولاد از سایر کشورهای دنیا به ایران به خدمات ویژه‌ای نیاز دارند. اگر شما نیز به‌دنبال شرکتی برای انجام کارهای واردات آهن و فولاد هستید، راه گشا کالا بهترین انتخاب برای شما محسوب می‌شود.

حمل مواد نشتی، گازی و سوختی

حمل مواد نشتی، گازی و سوختی

یکی از مهمترین شریان های اقتصادی در هر کشوری، حمل و نقل می باشد که امروزه در میان آن ها سوخت و فرآورده های آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ که به آن حمل و نقل مواد پتروشیمی گفته می شود. حمل و نقل سوخت و فراورده های سوختی در جهان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که تمامی کشورها از فراورده های سوختی برخوردار نیستند و می بایست سوخت خود را از دیگر کشورها تامین کنند. علاوه بر این جابجایی و حمل و نقل پتروشیمی نیز دارای تشریفات خاص خود می باشد که می بایست همگی رعایت گردد.

حمل، واردات و ترانزیت روغن خوراکی

حمل، واردات و ترانزیت روغن خوراکی

واردات روغن خوراکی چالش ها و مشکلات متعددی را برای تولیدکنندگان داخلی ایجاد کرده است. ظرفیت تولید داخل برای دانه های روغنی و تولید روغن خوراکی بسیار مناسب است اما متاسفانه واردات روغن، این بخش ازاقتصاد کشور را هم مختل کرده است. وقتی حجم روغن وارداتی خوراکی افزایش پیدا کند می توان انتظار داشت که قیمت این محصولات ارزان تر از روغن های خوراکی تولید داخل خواهد بود و این یعنی مصرف کننده ها از روغن وارداتی، استقبال بیشتری خواهد کرد.

حمل و واردات برنج

حمل و واردات برنج

یکی از مهمترین مواد غذایی که همیشه در سفره های ما ایرانی ها و خیلی از کشورهای دیگر وجود دارد، برنج است. به همین علت برنج به یکی از مهمترین اقلام وارداتی است. در ایران و مخصوصا در نواحی شمالی کشور مانند گیلان و مازندران انواع برنج کشت میشود، اما این میزان محصول حاصله به اندازه ای نیست که بتواند نیازهای کشور را تامین نماید. علاوه بر این معمولا قیمت برنج های وارداتی به نسبت برنج های داخلی، خیلی کمتر است و مردم به همین دلیل برای مصارف روزانه ی خود به این نوع برنج ها روی می آورند.

حمل و ارسال بار به اروپا

حمل و ارسال بار به اروپا

ارسال بار به اروپا یکی از خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی راه گشا کالا بوده و ما آماده ارائه کلیه خدمات بازرگانی، حمل و نقل، واردات و صادرات، انبارداری و غیره برای تمامی شهرها و کشورهای اروپایی می باشد. خدمات حمل بار به اروپا بصورت حمل جاده ای، حمل ریلی، حمل دریایی به صورت یکپارچه انجام می گردد. کار به وسیله انواع کامیون، کانتینر و واگن های معمولی، یخچالی و در بخش هوایی با معتبرترین ایرلاین های موجود در کوتاهترین ترانزیت تایم ممکن انجام می پذیرد.

درباره‌ی نویسنده
شرکت حمل و نقل بین المللی راه گشاکالا
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...