مشهد، رضا شهر، بلوار رضوی، بین رضوی 8 و 10، پلاک 138
info@rahgoshakala.com
985138786177+
استعلام قیمت

شرکت حمل و نقل هوایی

شرکت حمل و نقل هوایی شرکتی است که کلیه صفر تا صد مرحله حمل و نقل را انجام می‌دهد. روش حمل و نقل هوایی جزو روش‌های بی‌نظیری است که مزایای بسیار زیادی دارد. در این روش با کمک هواپیماهای مخصوصی محموله مورد نظر به کشور مقصد انتقال داده می‌شود. حال اینکه محدودیت‌هایی نیز برای این روش از نظر حجم و وزن کالا وجود دارد. شرکت حمل و نقل بین المللی کار گشا کالا در ادامه توضیحات بسیار مفیدتری را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد.

شرکت حمل و نقل هوایی

حمل و نقل هوایی بهترین روشی است که طی این روش، به وسیله هواپیما از یک نقطه به نقطه دیگر محموله مورد نظر انتقال داده می‌شود. در این روش نمی‌توان بار را با هر حجم و هر وزنی انتقال داد، بلکه از این نظر محدودیت‌هایی وجود دارد. همچنین متناسب با بارهایی با ارزش زیاد، بارهای خطرناک، بارهای فاسد شدنی، بارهای سبک، بارهای معمولی و غیره شرایط مختلفی را در نظر گرفته‌اند. اگر با یک شرکت معتبر حمل و نقل بین المللی نظیر کار گشا کالا در ارتباط باشید، قطعاً صفر تا صد مرحله حمل و نقل به ویژه حمل و نقل هوایی را با نکات ریز در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. این مجموعه از تیمی واحد و بسیار توانمند تشکیل می‌شود. کارکنان این مجموعه تخصص بسیار بالایی در زمینه ارائه اطلاعات و همچنین خدمات این حوزه دارند. قطعاً که شرکت‌های متعدد دیگری نیز در این زمینه فعالیت می‌کنند که هر یک شرایط و قوانین خاص خود را دارند و البته تابع قوانین دو کشور و بین‌الملل نیز هستند.

بخش های مهمی شرکت حمل و نقل

شرکت‌ حمل و نقل هوایی و حتی شرکت‌های حمل و نقل زمینی و دریایی از قسمت‌های مختلفی تشکیل می‌شوند. هر یک از بخش‌های مختلف این شرکت بر رویدادهای مهم و همچنین خدمات خاصی نظارت دارد. زمانی که شما برای  انتخاب یک روش مناسب به یک شرکتی مراجعه می‌کنید، در صورت آشنایی با وظایف بخش‌های مختلف راحت‌تر می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن پروسه کاری خود را پیش ببرید.
• بخش مدیریت به عنوان بالاترین راس این شرکت است که وظیفه مدیریت و پاسخگویی به سوالات و شکایات سازمان‌های مربوطه را دارد.
• ترافیک واردات به عنوان قسمت دیگری است که برای رسیدگی و نظارت بر تمامی محموله‌های وارداتی می‌باشد. این بخش وظیفه دارد تا خدمات مفید و ارزشمندی را به وارد کنندگان عرضه کند.
• بخش ترافیک صادرات نیز وظیفه عرضه خدمات به تمامی صادرکنندگان را دارد و برای بارگیری تمامی کالاهای صادراتی و از طرفی صدور مدارک و اسناد مربوطه است.
• بخش امور مالی که در تمامی حوزه‌ها و ارگان‌ها وجود دارد، یکی از قسمت‌های مهم دیگر این سازمان است. کلیه امور مربوط به تسویه حساب با مشتریان بر عهده این بخش می‌باشد که حتی تسویه‌های  تمامی شعب و نمایندگی‌ها را نیز تحت نظر دارد.
• امور اداری و اجرایی شامل حساس‌ترین و جزو بخش‌های مهم محسوب می‌شود. کلیه امور اجرایی مربوط به فضای خارجی سازمان بر عهده این بخش است. به عنوان مثال، اخذ مجوز، اسناد و مدارک لازم، بارگیری و تخلیه محموله، اخذ ترخیصیه، قبض انبار، اخذ بارنامه و غیره همگی به عنوان وظایف امور اداری و اجرایی محسوب می‌شوند.


وظایف شرکت های حمل و نقل هوایی

.شرکت‌های حمل و نقل بسیار متعددی در بخش حمل و نقل تجارت بین‌المللی فعالیت دارند. این شرکت‌ها با ارائه مشاوره‌های کارشناسان خبره خود، اطلاعات بسیار مفید و موثری را در اختیار شما عزیزان تازه کار قرار می‌دهند. همچنین می‌توان از خدمات مفید و ارزشمند این شرکت‌ها نیز بهره برد. اما به طور کلی هر یک از این شرکت‌های حمل و نقل هوایی و غیره دارای وظایفی هستند که برخی از آنها عبارتند از:
• عقد قرارداد حمل و نقل و همچنین صدور راهنامه
• ارائه ضمانتنامه به سازمان‌های زیربط به منظور اخذ اسناد و مدارک مورد نیاز
• نظارت و همچنین کنترل کلیه پروسه بارگیری و همچنین بسته‌بندی کالا
• تعیین مسیر و مدت زمان حمل و نقل
• بیمه باربری البته در صورت تقاضای وارد کننده
• انجام پروسه ترخیص کالا از گمرک مبدا
• دریافت ترخیصیه از نماینده خطوط حمل هوایی
نتیجه
شرکت حمل و نقل هوایی راه گشا کالا یکی از شرکت‌های معتبر و بسیار مطرح در کشور است. این مجموعه معتبر در زمینه ارائه خدمات مفید و ارزشمند و مشاوره‌های تخصصی در رابطه با حمل و نقل بین‌المللی فعالیت دارد. کارشناسان این مجموعه شامل افراد متخصص و با تجربه‌ای هستند که جدا از ارائه مشاوره در زمینه ارائه خدمات با کمترین هزینه نیز میزبان پاسخگوی شما عزیزان می‌باشند.